Хірургічний корпус з вертолітним майданчиком у Львові

Рейтинг проекту: 
51

Виходячи з гострої необхідності екстренної доставки поранених військовослужбовців безпосередньо до лікувального закладу, проект прибудови до хірургічного корпусу передбачає влаштування вертолітного майданчику на даху прибудови з якого, згідно проекту, через вертикальні ліфти передбачено доставку хворих і поранених військово-службовців. Циліндрична форма прибудови підпорядкована формі вертолітного майданчика діаметром 28м, в центрі якої запроектовані комунікаційні вузли ліфтів і вентиляційних шахт, а також  допоміжні медичні приміщення. Прибудова запроектована 10-поверховою з підвалом, де на 8 поверхах запроектоавані медичні приміщення, на 2-х верхніх - технічні приміщення, а в підвалі - кафе для мед. персоналу.

Конструктивна схема - монолітний залізобетонний каркас з стінами з ефективної цегли з утепленням з мінеральної вати і оздобленням з композитних панелей. Південна сторона фасаду оздоблюється сонцезахисними пристроями.

Архітектурно-планувальне рішення прибудови підпорядковано планувальній структурі і силуетній характеристиці вул. Чернігівській, що підтверджено історико-містобудівним обгрунтуванням.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.