Фінальний тир кульової стрільби по вул. Клепарівській у м. Львові

Рейтинг проекту: 
236

Проектування фінального тиру кульової стрільби входить в програму підготовки до Чемпіонату Світу з кульової стрільби, що відбудеться у Львові  в 2020р. і входить в комплекс споруд які слугуватимуть  заходам по забезпеченню чемпіоната необхідною інфраструктурою на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту в/м №199 (СКА). Крім фінального тиру підлягають реконструкції існуючий корпус тиру і площинні споруди для проведення змагань в межах чемпіонату на відкритому повітрі.

Фінальний тир запроектований відповідно до вимог Міжнародної Федерації Стрілецького Спорту і складється з таких зон: Зона стрільби з Лінією вогню і вогневими місцями, Зона тренерів, Зона суддів, Зона членів журі, Зона ТВ, Зона фотографів, Зона результатів МФСС, Зона  ЗМІ, Змішана зона( інтерв"ю ТВ),  VIP-зона, Зона нагородження і глядацька Зона. В зоні стрільби розміщено 15 вогневих точок  і лінії мішеней на10, 25 і 50м. Глядацька зона складається з амфітеатру на 280 глядачів і допоміжних приміщень для спортсменів - учасників змагань - роздягальних, санвузлів, тощо, розміщених на першому поверсі в зоні підтрибунного простору. З протилежного кінця стрілецької галереї розміщені складські приміщення.

Оздоблення стін і підлоги стрілецької галереї виконується антирикошетними матеріалами для запобігання несанкціонованих рикошетів під час стрільби, стеля формується також за допомогою антирикошетних екранів.

В зовнішньому оздобненні використовуються композитні панелі з декоративною підсвіткою світлодіодними світильниками стрічкового типу.

Автор проекту Носов В.М.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.