Бізнес-сіті "Технопарк" у Львові

Рейтинг проекту: 
72

Генпланом передбачено максимальне використання існуючої пішохідно-транспортної схеми Бізнес-сіті Технопарку. Аванзона перед головним входом в споруду акцентується декоративним мощенням з виділенням велотраси, максимальним озелененням і нічною підсвіткою. З південної сторони заплановано збереження існуючих листяних дерев і збереження хвойних дерев з західної сторони. Передбачений пішохідний зв"язок вхідної зони корпусу N41 з внутрішнім озелененим атріумом проектованого комплексу.                  

Побудова планувальної структури комплексу базується на формуванні зблокованих відкри- того паркінгу і офісного блоку навколо внутрішнього дворика-атріуму, виконуючого функцію крім рекреаційної, ще і своєрідної буферної зони для ефективної шумоізоляції від паркінгу. Офісна частина споруди запланована на п"яти поверхах де розміщені приміщення по принципу "open space", а при необхідності планувальна структура дозволяє формувати офіси окремими приміщеннями по коридорній системі. На першому поверсі передбачені приміщення для комерційних цілей, з орієнтацією на пішохідний рух по вул. Федьковича. 

На 2-4 поверхах запроектовані офісні приміщення, а також приміщення розважально-відпочинкового призначення, а саме, на четвертому поверсі над паркінгом пропонується спортивно-оздоровчий комплекс в складі тренажерного залу, більярдної, а на п"ятому поверсі - ресторан, лаунж-бар, конференцзал з виходом на експлуатовані тераси. Спортивно-оздоровчий поверх крім рекреаційно-розважальної виконує ще шумоізоляційну функцію між паркінгом і конференцзалом. Над паркінгом також запроектовані технічні приміщення. Для розміщення автомобілів в комплексі запроектований автоматичний вертикально інтегрований наземний паркінг на 224 машиномісць. Тип паркінгу прийнятий виходячі з необхідності зменшення негативного впливу паркінгу на оточуюче середовище, так як даний тип паркінгу практично виключає негативний вплив шкідливих речовин, пов"язаних з самостійним переміщенням автомобілів в межах паркінга - доставка авто на паркомісце повністю автоматизована за допомогою ліфтів і горизонтальних есколаторів. Вертикальний зв"язок офісної частини забезпечується за допомогою 6 ліфтів, з яких 4 -  пасажирські і 2 вантажні, а для візуального зв"язку з озелененим простором атріуму з вестибюлю до 5 поверху заплановано 2 панорамних ліфти. Для оптимального функціонального зв"язку І забезпечення евакуації з поверхів запроектовано 3 сходові  клітки. Завантаження ресторану відбувається з західної сторони. Конструктивне рішення - монолітний з/б каркас з монолітними з/б перекриттями. Покриття конференцзалу і внутрішнього дворика-атріуму планується по металевим фермах. В зовнішньому опорядженні використвуються сучасні матеріали - композитні панелі, алюмінієві енергозберігаючі вітражі і вікна з тонованим склом, натуральний камінь.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.