Для партнерів

Шановні колеги!

З травня 2013 року розпочав свою роботу інтернет-ресурс Львівської обласної організації Спілки архітекторів України – Західноукраїнський архітектурний портал.  Адреса сайту: http://zuap.org/

Сайт у розділі «Новини» інформує про всі цікаві для архітекторів і будівельників події та заходи у Львові та інших містах Західної України.

У розділі «Персоналії» містить інформацію про архітекторів – членів Спілки архітекторів України, а їх роботи систематизовані у розділі «Проекти», в якому кожен охочий може ознайомитись з тим, що будують та проектують зодчі Західної України.

У розділі ж «Компанії» можна отримати інформацію, які саме проектні, будівельні та постачальні компанії ці об’єкти реалізують.

Саме тому ми пропонуємо вам – розмістити інформацію про себе на сторінках цього сайту.

А саме: особисту сторінку Вашої компанії, на якій буде вказана коротка інформація про неї, посилання на ваш сайт, всі контакти, логотип і портфоліо ваших найцікавіших робіт.

Ціни для розміщення інформації  на даний момент наступні:
для членів Львівської спілки архітекторів – безкоштовно,
для інших приватних архітекторів – 2000 грн.,
для юридичних осіб - 7000 грн./рік.

Банерна реклама:

Вартість розміщення банера (249х210 пікселів) на головній сторінці порталу у правому або лівому рекламному блоці - 500 грн/міс, на інших сторінках, на які є пряме посилання з головної сторінки - 100 грн/міс за сторінку, а на всіх інших сторінках - 50 грн/міс за сторінку. Знижка при розміщенні реклами на квартал – 3%, на рік – 15%.

Усі перерахунки коштів можуть бути проведені у безготівковій формі (послуга "рекламна діяльність").

Західноукраїнський архітектурний портал стрімко набирає популярності. Уже сьогодні він має близько 300 переглядів щодня.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
(067) 39-84-783 (Ірина Деревляна).

З повагою, команда Західноукраїнського архітектурного порталу.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.