АРХ КУРС ArchiCAD

АРХ КУРС ArchiCAD

11 лютого 2022 року розпочинається АРХ КУРС ArchiCAD.

АРХ КУРС ArchiCAD запрошує студентів, архітекторів та дизайнерів на навчання.

За основу взято розробку індивідуального житлового будинку та прилеглої території. Навчальна програма передбачає вивчення конструктивних інструментів, а саме побудову точної BIM-моделі будинку та ділянки.

Особливу увагу надаємо навикам моделювання та створення проєкцій (планів, фасадів, розрізів), незамінних для роботи архітекторів та проєктантів.

Родзинкою курсу є можливість ознайомитися з останніми можливостями рендерингу екстер'єру та інтер'єру в ArchiCAD, який з кожною версією стає більш оптимальним та конкурентним.

Курс розроблено як для студентів профільних вищих навчальних закладів, так і для практикуючих архітекторів, дизайнерів і будівельників, що мають на меті оптимізувати в програмі робочий процес.

До курсу входить 8 занять тривалістю 2 години, та по 2 індивідуальні консультації (для кожного учасника курсів). Впродовж навчання надаються відеоматеріали, записані на основі 26-ї версії ArchiCAD україномовного транслейтора. Тобто, якщо ви ще не перейшли на оптимальний софт, то з курсами це зробити буде значно краще.

Перше заняття безкоштовне.

Додаткова інформація за номером +380680275535.

Час проведення: з 11 лютого 2022 року, щосуботи о 15:00 год.

Місце проведення: Порохова вежа, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.