Анна Верещака. Ці квіти для тебе

Анна Верещака. Ці квіти для тебе

12 листопада 2022 року відбудеться відкриття виставки Анни Верещаки "Ці квіти для тебе".

Виставки Анни Верещаки "Ці квіти для тебе" – дебютний проєкт мисткині у Львові. У межах експозиції глядачам представлять живописні полотна й інсталяції. Художниця працює зі зображеннями людських тіл, тварин (часто собак), рослин. Нівелюючи широке використання кольору, авторка віддає перевагу монохрому. Здебільшого це сірі відтінки та невеликі яскраво-червоні акценти.

Серія робіт «Ці квіти для тебе» подібна на особистий щоденник Анни.

«Коли говоримо про мистецтво, важливо сказати про час, у якому воно існує. Цей проєкт особисто для мене є моєю філософією, це моя правда й моя щирість. Завжди були і будуть темні часи – питання лише в тому, яку роль виконуєш ти в цьому всьому. Я Аня, українська художниця, і моя роль працювати і бути тут задля розвитку української культури, освітлювати події сьогодення і дарувати людям мистецтво», – ділиться авторка.

 Біографічна довідка:

Анна Верещака родом із Чернігова. Нині живе і працює в Києві. Навчалася на факультеті живопису в Національній академії образотворчого мистецтва й архітектури.

Працює переважно в галузях живопису та графіки, а також із іншими медіа. Займається колаборацією з різними брендами. Роботи мисткині експоновано в Києві, Барселоні, Мілані.

Час проведення: 12 листопада - 11 грудня 2022 року.

Місце проведення:  виставкові зали ХММ Олени Кульчицької, вул. Листопадового Чину, 7, другий поверх.

 

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.