Західноукраїнський Архітектурний Портал: рік ПЕРШИЙ

Західноукраїнський Архітектурний Портал: рік ПЕРШИЙ

25 травня 2014 року у клубі-кафе Львівського будинку архітекторів – «Пороховій вежі» відбулось відзначення першого року існування у інтернет-просторі Західноукраїнського архітектурного порталу Львівської обласної Спілки архітекторів України.

 

Ініціатор створення та головний редактор Порталу – Богдан Гой – відзвітував перед присутніми про виконану роботу, а саме про пройдений шлях від розробки програмного продукту до формування новітньої інформаційної платформи, де можуть вільно спілкуватись архітектори усіх регіонів Західної України та їх партнери.

Окрім цього, колектив Порталу за пройдений рік взяв участь як спів організатор, партнер чи просто гість у низці важливих заходів, які відбулись в архітектурному житті і Львова, і усієї України. А саме декілька Архподорожей (у Крим, Дніпропетровськ, Львів – Свірзький замок та у Чернівці), Виїзний пленум НСАУ у Львові та Свірзькому замку, Лекція Маріо Ботти у Львові,  Архітектурно-дизайнерський фестиваль «Перспектива», виставка проектів «Архітектурна панорама» тощо.

Привітали портал Голова Правління львівської організації НСАУ – Ярема Олесь Богданович

та директор київської компанії «BzB advertising» – організатор Архподорожей – Лариса Здоренко.

Завершилась презентація Порталу святковим привітання молодого львівського музичного гурту «SomeTimes» (під керівництвом Лесюка Мар’яна).

 

03.06.2014

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.