Виставковий проєкт "Музи не мовчать"

Музи не мовчать

15 червня 2022 року у Центрі архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа” розпочнеться новий виставковий проєкт куратора артцентру “Я Галерея” Павла Гудімова “Музи не мовчать” де понад пів сотні авторів з усієї України представлять мистецтво в режимі реального часу, те що з’явилось в час війни: від живопису до об’єкта, від архітектури до відео.
 
На повномасштабне вторгнення Росії в Україну особливо активно зреагувало творче середовище. Другий фронт — культурний фронт, який не мовчить, переживає, фонтанує ідеями і має активну позицію. Художники, дизайнери, архітектори і представники інших напрямів через соціальні мережі та масові медіа демонструють безліч нових робіт, де рефлексують на війну. 

“Ніхто не міг спрогнозувати, що культура в умовах війни виявиться настільки плідною і потрібною. Ніколи не міг подумати, що таке скорочення дистанції між подіями й відображенням видасть стільки сильного матеріалу та захопить мене як куратора. Ця виставка не про війну. Вона про творчість у час війни, сміливість, свободу й оригінальність, які варто цінувати тут і тепер”, — розповідає куратор виставки Павло Гудімов.

Частиною проєкту є створення онлайн платформи, де буде представлено більша кількість творів авторів виставки.  

У проєкті беруть участь: 
Володимир Будніков, Жанна Кадирова, Влада Ралко, Тіберій Сільваші, Дмитро Молдованов, Ярослав Мотика, Альбіна Ялоза, Ігор Янович, Юрій Денисенков, Ганна Друль, Андрій Дудченко, Ірина Каленик, Олександр Король, Володимир Костирко, Ростислав Котерлін, Антон Логов, Садан, Данило Мовчан, Володимир Семків, Денис Шиманський, AZA NIZI MAZA, Pictoric, balbek bureau, Hochu Raju Re +, Дроздов та партнери, Андрій Варениця, та інші.

У паралельній програмі проєкту передбачено виставки в інших просторах, дискусії та зустрічі, лекції, концерти й кінопокази.

Комісар проєкту Богдан Гой.

Організатори:
Артцентр Павла Гудімова “Я Галерея”
Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа”
Львівська спілка архітекторів

Підтримка:
Львівська міська рада

Час проведення: 15 травня - 18 вересня 2022 року.

Місце проведення: Центр архітектури, дизайну та урбаністики “Порохова вежа”, м. Львів, вул. Підвальна, 4.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.