Виставка YoVA4. Львівська репрезентація

Виставка YoVA4. Львівська репрезентація

З 17 травня по 16 червня 2019 року у Львівському будинку архітектора (Центр архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа», вул. Підвальна, 4) працювала Виставка Молодих архітекторів та ландшафтних дизайнерів з Відня YoVA4, на якій були представлені проекти сучасних австрійських архітекторів.

На виставці були представлені у формі планшетів та відео-презентацій проекти австрійських архітекторів та ландшафтних дизайнерів: інноваційні офісні будівлі, "розумні приміщення" перших поверхів будинків, публічні простори, що розроблені за участі громадськості, зарядні станції із сонячними панелями, футуристичні медичні простори, поліфункціональні житлові та виробничі приміщення, а також мости, що об'єднують країни та культури тощо.

Виставка була реалізована у рамках навчальної співпраці поміж Інститутом архітектури Національного університету «Львівська політехніка» (проф. Б.Черкес) і Віденським технічним університетом, Інститутом містобудування і ландшафтної архітектури (д. Андреас Гофер) за організаційної підтримки Львівської обласної організації Національної спілки архітекторів України та інституцій, що репрезентують Австрійську Республіку в Україні.

На відкритті відбудуться лекції двох представників архітектурних фірм з Відня: Аннегрет Гайдер (Annegret Haider) з «Einzueins Architectur» і Аліси Грюссенгер (Alice Größinger) з «Idealice», а також інтелектуальна дискусія щодо перспектив розвитку архітектури Львова і вплив на неї австрійської архітектурної школи (за участю головного архітектора Львова Юліана Чаплінського).

Окремо 24 травня 2019 року у рамках роботи виставки відбувся захід «Метроном», організований Львівською Спілкою Архітекторів спільно з Журналом «Дім та Інтер’єр» (Київ), який містив лекції відомих українських архітекторів та дизайнерів: Сергія Ільченка (Харків), Андрія та Тараса Бєляєвих (Львів), Дмитра Аранчія (Київ).

Загалом Виставку та її паралельну лекційну програму відвідало близько 2000 осіб.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.