Відкриття нового культурно-мистецького центру «Архітектурний клубний ресторан»

відкриття «Архітектурного клубного ресторану»

20 травня 2015 року у  Львівському будинку архітекторів  «Пороховій вежі» відбулось урочисте засідання Правління та відкриття нового  культурно-мистецького центру «Архітектурний клубний ресторан», який має стати затишним місцем не лише для архітекторів, а й для львів’ян. 

  Заступник голови правління Спілки з фінансово-господарських питань – архітектор Богдан Гой – розповів гостям та пресі про те, що від сьогодні розпочався процес реального створення архітектурно-мистецького центру «Порохова вежа».

Окремо виступив Голова Правління львівської організації НСАУ – Ярема Олесь Богданович, який привітав молодіжне крило Спілки та колектив Західноукраїнського архітектурного порталу, які ініціювали створення Архітектурного клубу.

У рамках заходу  також  відбулося  прийняття нових членів НСАУ, яким уже вручались не лише членські квитки, але й Клубні картки.

Також на даному заході відбулося вручення дипломів та нагород за кращі архітектурні твори, запроектовані та реалізовані у 2014 році (у період з 3 по 5 березня 2015 року у Києві проходив  Огляд-конкурс «Премія Національної спілки архітекторів України».)

Головному архітектору Львова, Юліану Чаплінському, вручили приз «Валюта» за кращий інтер’єр року.

На завершення урочистої частини заходу відбулось святкування другої річниці роботи Західноукраїнського архітектурного порталу Львівської обласної Спілки архітекторів. Головний редактор Порталу – Богдан Гой – відзвітував перед присутніми про виконану роботу  команди ЗУАП  та розповів про заходи які відбулись за цей рік за підтримки Порталу та про плани на майбутнє.

Після насиченої першої частини вечора гості насолоджувались виступами Заслуженого артиста України Олега Кульчицького та слухали святкове привітання молодого львівського музичного гурту «Марсель» (під керівництвом Лесюка Мар’яна).

Гостей заходу частували смаколиками від кухні новоствореного «Архітектурного клубного ресторану»

Приємна  атмосфера вечора сприяла дружньому спілкуванню архітекторів.

26.05.2015

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.