Весняний міжнародний будівельний форум 2014

Весняний міжнародний будівельний форум 2014

Вже вкотре, ПрАТ «Гал-ЕКСПО» в рамках своєї виставкової серії «Галицькі експозиції» провів у м. Львові Весняний Міжнародний Будівельний Форум, під час якого відбулися: XXIX міжнародна виставка «БудЕКСПО-весна» та IX спеціалізована виставка «Вікна.Двері.Дах». Форум  відбувався з 18 по 21 березня  ц.р. в приміщенні Палацу спорту «Україна» (вул.Мельника,18).
У цьогорічних виставках взяли участь понад 90 виробничих та торгових  фірм з України, Польщі та Німеччини, які запропонували широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, сучасні технології та обладнання для будівельної промисловості, вікна та двері, покрівельні та гідроізоляційні матеріали, енергозберігаючі технології, значний спектр інструментарію, професійного устаткування та багато іншого.

Весняний Будівельний Форум – це найбільший спеціалізований захід будівельної тематики у Західному регіоні. З метою розвитку будівельного ринку Львівщини, організаторами налагоджена співпраця з профільними асоціаціями, такими як: Національна Спілка архітекторів України,Ю Конфедерація будівельників України, Асоціація «Всеукраїнський Союз виробників будівельних матеріалів та виробів» та Агенцією Європейських Інновацій.
Головним завданням форуму було досягнення високих стандартів для розвитку будівельної галузі, особливо важливою є якість матеріалів, задіяних у виробництві.

Весняний Будівельний Форум вразив не лише експозицією, але й насиченою діловою програмою щодо інноваційних досягнень у будівельній галузі та демонстрації нових підходів у будівництві.
Відтак, відбулися наступні заходи:

  • Фестиваль сучасних технологій і практик будівництва;
  • Семінар:  «Нові правила визначення вартості будівництва»;  
  • Семінар: «Об'єкти будівництва України. тендери та повні дані об'єктів будівництва в мережі Інтернет»;
  • Презентація «Західноукраїнський архітектурний портал - новітня інтернет-платформа для професійного спілкування архітекторів, будівельників та їх замовників»

У рамках форуму також було організовано Виставку львівських архітекторів «АРХІТЕКТУРНА ПАНОРАМА». На виставці були представлені як вже добре знані роботи з минулорічних конкурсів «Премія НСАУ», так і нові проекти, розроблені в архітектурно-дизайнерських бюро Львівщини за останні роки.
Зокрема таких фірм як: «АРНІКА», «ВОЄНПРОЕКТ», «ЗЕЛЕМІНЬ», «ЦЕНТР ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ», «ПРОЕКТНЕ БЮРО СІМ», «КРЕАТИВ», «ГРАЖДА», «ПРОЕКТНА БЮРО О.САВЕЛЬЄВА «МК», «ФОП ДЖИГІЛЬ Ю.Є.», «ФОП ЛІБИЧ О.В.» та інші. А також макети до проектів, виконані студентами Кафедри дизайну архітектурного середовища ІНСТИТУТУ АРХІТЕКТУРИ Національного університету «Львівська політехніка».

Весняний Будівельний Форум 2014 продемонстрував весь цикл будівництва від ідеї архітектора та до реалізації об'єкту. Експозиції виставок  була насичена новинками української та світової будівельної індустрії!
Так вперше на виставці - компанія «Сєвєродонецький Склопластик» - український виробник будівельних матеріалів під ТМ Smart GLASS®: презентувала фасадну та штукатурну  склосітку, малярне  склополотно, cклопла¬стикові конструкційні профілі преміум класу.
Варто відзначити, що сміливі архітектурні рішення,які  запропонувала ТМ «STEELCO»: універсальна адаптація легких сталевих тонкостінних конструкцій до сучасних умов будівельного ринку, високий ступінь відповідності вимогам експертів, швидкість монтажу і передбачуваність витрат.
Вперше на території Львівщини та України компанія Grupa Prefabet (Польща) - виробник бетону, презентувала  новинку  під назвою TERMOBLOQ лише в рамках Форуму.
Новинку в області консалтингу та дистрибуції фотоелектричного обладнання запропонувала компанія HELIOS STRATEGIA.
На Весняному Будівельному Форумі була представлена одна з перших компаній, що на ринку України запровадила системи активного блискавкозахисту - «Бонум Плюс».
Мистецтво створювати затишок і комфорт в оселі продемонструвала компанія ПрАТ «Круз». Основними напрямками діяльності якої є: розробка і виробництво будівельних сумішей ТМ ANSERGLOB, дисперсійні матеріали, автоматична система тонування «color system» за каталогом NCS .
Перший в Україні та найбільший в СНД виробник поризованих керамічних блоків Кузьминецький цегляний завод представив свою продукцію під ТМ КЕРАТЕРМ на Весняному Будівельному Форумі.
Варті уваги інноваційні композитні будівельні матеріали, які представила під час форуму компанія «Торгпромконтракт», у тому числі полімерну будівельну арматуру, яка отримала визнання в європейських країнах і країнах СНД.
Вперше на виставці цегляний завод ТОВ «Голд Кераміка» презентував випуск нової продукції світлих кольорів.
Широкий асортимент вікон на виставці «Вікна. Двері. Дах» запропонували  ряд компаній, зокрема: «Факро-Львів» - врахує параметри будь-якого приміщення, а також вимоги найвибагливішого клієнта, а широка гамма аксесуарів гармонійно доповнить дизайн будь-якої мансарди.
Новинкою виставки стала презентація розсувних систем з ПВХ на стенді ТМ «Вікнова».
Ексклюзивно, лише в рамках виставки, компанія REHAU – експерт віконного ринку, проводила професійну консультацію щодо правильного вибору вікна.  
Організатори  Форуму щиро сподіваються, що даний захід принесе користь всім, хто зацікавлений у розвитку вітчизняної будівельної галузі та просуванні нових продуктів та послуг на ринку Західної України.

04.04.2014

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.