«Перспектива 2013»

«Перспектива 2013»

Вперше у Західній Україні з 9 по 13 грудня проходили Дні дизайну та архітектури «Перспектива», в рамках яких відбувалися зустрічі з відомими архітекторами України, проводилися майстер-класи та презентації фірм-партнерів.

Фестиваль «Перспектива» відкрив нові горизонти, зумів поєднати у собі інтерес не тільки практикуючих архітекторів та дизайнерів, студентів  вузів, але й людей, які прагнуть змін, які відкриті для діалогу та небайдужих до навколишнього середовища.

Організаторами виступили  салон «Азов-Галичина», компанія «Дизайн ІНФО Центр», дизайн-бюро «Хочу раю» та клуб молодих дизайнерів та архітекторів «YAC».

Завдяки партнерам заходу «АГРОМАТ», «LAUFEN», «GROHE», «Sniezka» стало можливим ознайомлення з новими матеріалами та тенденціями в сфері дизайну та архітектури. Особлива подяка за інформаційну підтримку Західноукраїнському  архітектурному порталу  та Центру міської історії Центрально-Східної Європи, а також ресторану «Маестро» та Будинку Вчених.

Захід  «Перспектива» розпочався з презентації  фірми-партнера «LAUFEN»  та лекції  «Що стоїть за кадром у проектуванні» архітектора Юліана Чаплінського, засновника студії CHAPLINSKYY & Associates. Наступного дня відбулася лекція на тему «Я-Концепція» від представника дизайн-бюро «Хочу раю» Віталія Кириліва.

Третій день заходу відзначився презентацією фірми-партнера «GROHE», а також двома лекціями Олега Дроздова, головного архітектора проектного бюро «Дроздов і партнери» у Харкові. Фірма-партнер «Агромат» презентувала свою продукцію на четвертий день заходу, після неї до практичних майстер класів учасники заходу змогли долучитися  під час презентації фірми «Sniezka».

Після цього відбулися дві лекції Віктора Зотова –  засновника і творчого керівника АБ Zotov & Co (м. Київ), незмінного організатора і куратора Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions.

У п'ятницю 13 грудня в останній день проекту відбулася прес конференція та  урочиста імпреза у Будинку Вчених за участю фірм-партнерів, організаторів заходу та почесних гостей. У завершальний вечір масштабного проекту гостей зустрічали неповторний затишок та вишукана урочистість Будинку Вчених, що знаходиться на вул. Листопадового Чину, 6.  Ведучими заходу були Андрій Ферцак та Вероніка Панова. Зі словами привітання виступили Оксана Кабаций, представник «Агромат» та Горалевич Юрій Володимирович,  в.о. головного художника міста, архітектор, Лауреат Державної премії в галузі архітектури. Окрім цього, свої подяки та побажання озвучили голова Ради АППУ в м. Львові Бондар Ярослав Михайлович та голова Галицької районної адміністрації Чілімова Ірина Романівна.

Наприкінці Наталія Нагірна, керівник «Дизайн ІНФО центру», підвела підсумки насиченого подіями тижня, подякувала усім організаторам, партнерам та учасникам. Захід «Перспектива» - це нова течія в дизайні та архітектурі, яка об'єднує однодумців та спонукає до розвитку.

03.01.2014

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.