Нова зустріч у Архітектурному клубі на тему: Надійна парасолька для будівлі від фірми «Galeco»

«Galeco»

Якщо для людини захистом від дощу є парасолька, то для споруди ― система водовідведення. Приймаючи і збираючи дощову воду з покрівлі й скеровуючи її до каналізаційної мережі, така система довше зберігає будівлю у належному стані. Сучасні матеріали й технології сприяють цьому. Про інноваційні водостічні системи у п’ятницю, 12 лютого, говорили в Будинку архітектора у Львові на презентації польської компанії Galeсo.

Компанія із Кракова, що спеціалізується на проектуванні, виготовленні й постачанні систем водовідведення, на ринку вже 20 років, має низку відзнак, а також патенти на різні технічні рішення.  Galeco представлена в Угорщині, Словаччині, Україні, має дистриб’юторів в Болгарії, Білорусії, Чехії, Туреччині тощо, а невдовзі планує вийти на ринок ще кількох країн.

Українцям польський виробник пропонує 5 торгових марок. Це водостічні системи із певними відмінностями (матеріал, з якого виготовлені елементи, особливості монтування, вартість), але спільним для них є висока якість і надійність (матеріали й технічні рішення забезпечують високий рівень водонепроникності, тривалий період експлуатації), швидкий і зручний монтаж, можливість за потреби змінювати певні складові. Продукцію компанії можна використовувати і назовні, для карнизних будівель, і в утеплювальному шарі споруд; так, системи, вписуючись в образ архітектурного об’єкта, виконують, крім основної, ще й естетичну функцію, зазначив під час зустрічі у Львові керівник відділу продажу ТзОВ «Галеко» Тарас Кмець.

Вибрати систему можна відповідно до потреб, смаку і можливостей. Так, система Galeco BEZOKAPOWY призначена для приватних і невеликих промислових будівель без карнизів, прямокутна форма ринви дозволяє легко вбудувати її у фасад. До речі, першим цю систему вирішив випробувати генеральний директор компанії, встановивши її на власному будинку.

Складові системи виготовлені із металу, ПВХ і люксоцинку. А от система Galeco STAL― повністю металева (крім заглушок) і передбачена для карнизних будівель. Перевагами системи Galeco PVC є стійкість до ультрафіолету (що зберігає колір і блиск), регульований кутовий елемент (що дозволяє монтажнику обирати потрібний кут ― від 90 до 150̊ ― безпосередньо під час встановлення системи), а також висока водопропускна здатність, потужний металевий кронштейн (витримує до 75 кг), ринва із вигнутим усередину краєм (це, до слова, особливість систем Galeco), що не дозволяє воді перетікати назовні.

Відмінний водостік забезпечує і система Galeco STAL ― завдяки високоякісній сталевій ринві з органічним покриттям і значною глибиною, з надійно вмонтованими з’єднувачами і можливістю обирати кут. А от в основі системи Galeco LUXOCYNK ― оцинкована сталь, ззовні покрита спеціальним лаком; серед її плюсів ― регульований  кутовий елемент, а також ціна (це бюджетний варіант). Тим часом Galeсo DECOR дозволяє обрати декоративні софіти для забудови карнизу: вони виготовлені із полівінілхлориду, різні за кольорами і типом (перфоровані й суцільні). Багата кольорова гама й градація типорозмірів кожної із систем дозволяє клієнтові комбінуючи різні елементи. А для архітекторів на сайті Galeсo є готові рішення в системі САD.

Присутні запитували спікера про надійність систем, особливості з’єднання жолобів (встановлення з’єднувачів, склеювання), відведення конденсату тощо. Як зауважив Тарас Кмець, для ефективності систем навесні й восени їх треба чистити; важливий також їх монтаж відповідно до рекомендованої температури. Загалом, наприклад, гарантія на систему Galeco BEZOKAPOWY ― 10 років, на Galeco STAL2 ― 35.

Як зазначив після презентації генеральний директор ТзОВ «Галеко» Кшиштоф Симиньски, у березні компанія готується до участі в масштабних будівельних форумах, зокрема KyivBuild. Львівські архітектори 4 березня теж відвідають цю виставку; охочі поїхати можуть зголошуватись, зауважив заступник голови правління ЛОО НСАУ Богдан Гой. А тим часом, як сподіваються у НСАУ, фахові презентації та зустрічі в Будинку архітектора будуть регулярними ― і запрошують до співпраці всіх зацікавлених.

   

16.02.2016

Ірина Шутка

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.