Архітектурна зустріч: свято Маланки 2015

 Свято Маланки 2015

13 січня  на передодні Старого-Нового 2015 року  у Львівському будинку архітекторів – «Пороховій вежі» відбулась Архітектурна зустріч, з нагоди свята Маланки.

Зустрічі дала можливість ознайомитись з кращими дипломними роботами студентів-випускників Львівської архітектурної школи випуску 2014 року, керівниками яких були архітектори-викладачі, що є Членами Львівської спілки архітекторів.

Розпочались ця презентація роботами студентів видатного Львівського урбаніста – викладача з кафедри Містобудування  НУ «Львівська політехніка» Посацького Богдана Степановича.

Продовжив доцент кафедри «Реставрації та реконструкції архітектурних комплексів» НУ «Львівська політехніка» та Член ревізійної комісії Львівської обласної організації НСАУ - Петрик Василь Михайлович, що представив своїх випускників та їхні дипломні роботи. А саме роботи, що виконали: студент Готь О.А., з темою: Ревіталізація територій історичних промислових об’єктів міста Львова другої половини XVII поч. XX ст. (на прикладі газового заводу)

та студент Хохонь М.П. з роботою «Реваролизація ансамблю оборонного монастиря ОО Домініканів у Підкамені». 

Наступною роботою, з якою ознайомлювалися гості заходу був дипломний проект Гоцка Святослава з кафедри дизайну архітектурного середовища, тема якої була: Засоби архітектурно-громадського освоєння просторів історично сформованих міст на прикладі м. Львова (керівники: проф. Проскуряков В.І. та доцент Гой Б.В.)

Завершила презентації студентка кафедри «Дизайну та основ архітектури»  – Осико М.О. з роботою на тему: «Етнічні цінності у предметно-просторовому дизайні Північних культур»

Доповнив виступи студентів відомий львівський архітектор Михайло Ягольник, який представив цікаву фото-презентацію, що ілюструвала його останню подорож до Відня. 

Після насиченої першої частини вечора гості насолоджувались виступом Заслуженого артиста України Ігоря Богдана.

Та продовжили цей концерт власними святковими співами колядок та щедрівок.

Перегляд відео - виступ Ігоря Богдана:

Веселого Нового року! Та з Різдвом Христовим! 

21.01.2015

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.