Про проект

Львів – столиця Західної України – одне з найкрасивіших міст нашої Батьківщини. З давніх часів проекти будинків Львів посіли гідне місце у європейській архітектурній спадщині. Тут споруджувались будинки та архітектурні ансамблі за вишуканими та ексклюзивними проектами. Непересічні архітектурні рішення сьогодні можна зустріти і у проектах будинків сучасних львівських митців. 

Саме тому у Львові виникла ідея створити Західноукраїнський архітектурний портал. Ми створили Інтернет-простір для професійного спілкування та обміну інформацією серед архітекторів, дизайнерів, будівельників, замовників і партнерів, які ідентифікують себе зі Львовом та етнокультурними регіонами Західної України: Галичиною, Волинню, Буковиною чи Закарпаттям.

Основне завдання нашого порталу – поширення достовірної інформації про ексклюзивні будівлі та неперевершені архітектурні проекти, що були спроектовані та побудовані західноукраїнськими архітекторами, а також Львівськими митцями зокрема.

Наш портал – важливий інформаційний ресурс, як для потенційних замовників, так і для забудовників та інвесторів, а також для постачальників будівельних і оздоблювальних матеріалів. Тут Ви знайдете усю необхідну інформацію про проектування у Львові.

Наше кредо: «Максимум  інформації про архітекторів Львова та Західної України»

Наша мета: популяризація культурного феномену архітекторів  Західної України.

Кожен архітектор чи проектне бюро, що працює в містах Західної України може мати особисту сторінку на нашому порталі, де окрім короткої довідки та контактної інформації, існує можливість розміщення портфоліо власних робіт.

Окрім цього, на порталі розміщуються ексклюзивні статті про цікаві проекти та об’єкти, про культурні події та заходи, а також про архітектурну спадщину нашого краю.

Тут накопичується інформація про архітектурні конкурси, презентації, виставки, лекції та інші події, що можуть бути цікавими для користувачів нашого сайту. Уся інформація додатково поширюється через інтернет-розсилку зареєстрованим користувачам (а це уже сотні осіб).

Наш Західноукраїнський архітектурний портал пропонує до Вашої уваги необмежену кількість унікальних проектів, співпрацю з провідними фахівцями у галузі архітектури та багато важливої тематичної інформації. Ви також можете долучитись до нашої редакційної роботи. Запрошуємо Вас надсилати у редакцію нашого Порталу корисну і цікаву інформацію про архітектуру та дизайн, будівництво і проектування у Львові та інших містах західної України, котру Ви б хотіли розмістити на сторінках нашого інтернет-ресурсу (через «Зворотній зв'язок»). Разом з нами Ви будете знати усе про проектування у Львові. Будемо щиро вдячні за співпрацю!

З повагою, команда Західноукраїнського архітектурного порталу.

© 2013-2024 Західноукраїнський Архітектурний Портал. Всі права захищено.